LUCKY Дом на кинотоLUCKY Дом на киното
СОНИК: ФИЛМЪТ дублирана версия

СОНИК: ФИЛМЪТ дублирана версия

информация информация

Режисьор: Джеф Фоулър
Участват: Адам Пали, Джеймс Марсдън, Тика Самптър, Нийл Макдона, Джим Кери

23.02.2020, Зала 2 10:45 часа билети
23.02.2020, Зала 1 15:30 часа билети
25.02.2020, Зала 2 16:30 часа билети
27.02.2020, Зала 2 16:30 часа билети
ЛОДКИТЕ

ЛОДКИТЕ

информация информация

Режисьор: 

23.02.2020, Детски Филм Фест зала 1 11:00 часа билети
НАЙ-ХУБАВИТЕ ГОДИНИ ОТ ЕДИН ЖИВОТ

НАЙ-ХУБАВИТЕ ГОДИНИ ОТ ЕДИН ЖИВОТ

информация информация

Режисьор: Клод Льолуш
Участват: Анук Еме (Ан Готие), Жан-Луи Трентинян (Жан-Луи Дюрок), Антоан Сир (Антоан Дюрок), Мариан Деникур (Директорката на старческия дом), Суад Амиду (Франсоаз Готие), Моника Белучи (Елена)

23.02.2020, Зала 3 12:30 часа билети
26.02.2020, Зала 3 17:00 часа билети
ЧЕРВЕНАТА ОБУВЧИЦА И СЕДЕМТЕ ДЖУДЖЕТА 3D

ЧЕРВЕНАТА ОБУВЧИЦА И СЕДЕМТЕ ДЖУДЖЕТА 3D

информация информация

Режисьор: Сунг-хо Хонг

23.02.2020, Зала 2 12:45 часа билети
24.02.2020, Зала 2 16:30 часа билети
26.02.2020, Зала 2 16:30 часа билети
БЕЛИЯТ ЗЪБ

БЕЛИЯТ ЗЪБ

информация информация

Режисьор: Александър Еспигар

23.02.2020, Детски Филм Фест зала 1 13:00 часа билети
ДЖУДИ

ДЖУДИ

информация информация

Режисьор: Рупърт Гулд
Участват: Рене Зелуегър (Джуди Гарланд), Джеси Бъкли (Розалин Уайлдър), Фин Уитрок (Мики Дийнс), Ръфъс Сюъл (Сидни Лъфт), Майкъл Гамбън (Бърнард Делфонт)

23.02.2020, Зала 2 14:30 часа билети
18% СИВО

18% СИВО

информация информация

Режисьор: Виктор Чучков - син
Участват: Сузане Вюст, Борис ван Северен, Рон Кук, Руши Видинлиев, Самуел Финци, Доля Гавански, Йокей Емерс, Норман Боуман, Орландо Сийл, Маделин Канон

23.02.2020, Зала 3 15:00 часа билети
24.02.2020, Зала 3 19:00 часа билети
25.02.2020, Зала 3 20:30 часа билети
27.02.2020, Зала 3 19:15 часа билети
МАЛКИ ЖЕНИ

МАЛКИ ЖЕНИ

информация информация

Режисьор: Грета Геруиг
Участват: Боб Оденкърк, Крис Купър, Тимъти Шаламет, Джеймс Нортън, Мерил Стрийп, Лора Дърн, Сирша Ронан, Флорънс Пю, Ема Уотсън

23.02.2020, Зала 2 16:45 часа билети
24.02.2020, Зала 2 18:30 часа билети
25.02.2020, Зала 2 20:45 часа билети
27.02.2020, Зала 2 18:30 часа билети
ЯТАГАН

ЯТАГАН

информация информация

Режисьор: Андрей Андонов
Участват: Мариан Вълев, Силвия Станоева, Китодар Тодоров, Невена Бозукова, Георги Стайков, Стефан Денолюбов, Кристиян Милатинов, Любомира Башева , Васил Василев - Зуека, Ивайло Драгиев, Евгения Калканджиева, Златомира Опрова, Аделина Христова, Ванеса Георгиева

23.02.2020, Зала 3 17:00 часа билети
24.02.2020, Зала 3 21:15 часа билети
26.02.2020, Зала 3 19:00 часа билети
27.02.2020, Зала 3 21:15 часа билети
ЕМА

ЕМА

информация информация

Режисьор: Отъм де Уайлд
Участват: Конър Суинделс, Джема Уилън, Рупърт Грейвс, Кълъм Търнър, Миранда Харт, Бил Най, Миа Гот, Джон Флин, Ана Тейлър-Джой, Джош О‘Конър, Амбър Андерсън, Таня Рейнолдс

23.02.2020, Зала 1 17:30 часа билети
24.02.2020, Зала 2 21:00 часа билети
25.02.2020, Зала 1 16:15 часа билети
26.02.2020, Зала 2 18:15 часа билети
27.02.2020, Зала 2 21:00 часа билети
ВЛЮБЕН В ЖЕНА СИ

ВЛЮБЕН В ЖЕНА СИ

информация информация

Режисьор: Даниел Отойл
Участват: Сандрин Киберлен, Адриана Угарте, Жерард Депардио

23.02.2020, Зала 3 19:00 часа билети
25.02.2020, Зала 3 19:00 часа билети
ДИВОТО ЗОВЕ

ДИВОТО ЗОВЕ

информация информация

Режисьор: Крис Сандърс
Участват: Скот Макдоналд, Брад Грийнкуйст, Майкъл Хорс, Тери Нотари, Омар Си, Брадли Уитфорд, Дан Стивънс, Жоан Луиза Кели, Карън Гилън, Харисън Форд, Кара Джи, Уес Браун

23.02.2020, Зала 2 19:15 часа билети
24.02.2020, Зала 1 16:15 часа билети
25.02.2020, Зала 2 18:45 часа билети
26.02.2020, Зала 1 18:30 часа билети
27.02.2020, Зала 1 16:15 часа билети
1 2 »